google nas obserwuje

Chcę z satysfakcją zawiadomić, że wyszukiwarka google zaczęła nas pokazywać. Jeżeli w google wpiszecie hasła: głowno lub zhp głowno to zostanie wyświetlony adres do naszej strony – możemy się cieszyć. Dzięki temu nasza strona będzie bardziej popularna i odwiedzana – nie tylko przez tych, którzy kanałami koleżeńskimi dowiedzieli się o jej istnieniu. Dziękuję adminowi, zespołowi redakcyjnemu i przedewszystkim Wam – wchodzącym na stronę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „google nas obserwuje

 1. roch kowalski pisze:

  Niestety nie udało mi się znaleść w/w stron w google.pl

 2. komendantka pisze:

  faktycznie coś się stało ,ale zaręczam że osobiście widziałam.

 3. albert w pisze:

  niestety radość była trochę przedwczesna, ale nie ma co się martwić . Korzystajmy z możliwości promowania naszych działań. Jestem dobrej myśli już niedługo będziemy mogli cieszyć się wysoką pozycją naszej strony . Harcerze z Głowna górą.

 4. harcerz pisze:

  ale zowu jesteśmy, google znowu nas widzi . Niezbadane sa wyroki google.Gdy wpiszesz „Głowno” lub „Glowno” możesz odnaleźć naszą stronę. Ale czy to na stałe ? nie wiem

 5. ktosik pisze:

  mnie sie udało za każdym razem jak tu zaglądam,wyszukać was w google:)nie ma co się przejmować.jak będziemy działac to i google nas pokarze!!!