Perkoz

Kochani, komendantka już w Głownie, właśnie wróciliśmy z Centralnej Szkoły Instruktorów w Perkozie na Mazurach. Gonimy standardy jakie niesie ZHP. Przez trzy dni ja i Ania szkoliłyśmy się na kursie komendantów i skarbników – zarządzanie majątkiem, dokumenty, przepisy itp. Dh Albert też z nami był i uczył się jak szkolić dorosłych, w ramach zdobywania srebrnej OKK. Jeśli ktoś chciałby zasięgnąć jezyka to czekam na kontakt. Ośrodek Perkoz położony jest na pograniczu dwóch krain geograficznych:Warmii i Mazur, na półwyspie, pośrodku pięknego lasu, nad jeziorem Pluszne. Jeśli chcesz zobaczyć to wejdź
Pozdrawiam Komendantka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Perkoz

 1. Przemol pisze:

  Fajnie , ale pewnie fajniej późną wiosną albo latem.

  Ja tam zimy mam już dość !

  Pozdrowka

 2. komendantka pisze:

  Nawet nie wiesz jak było cudownie ,wielkie jeziora zamarzniete i pokryte puchową śniegową pierzyną ,stary olbrzymi las jak zaczarowany ,w kominku ogień i piosenki do późna takie jak lubię i ludzie- mili i braterscy mówiacy naszym jezykiem aż nie chciało sie wracać

 3. egon pisze:

  ja też bym chciał

 4. iman pisze:

  Moi drodzy, żeby każde szkolenie czy warsztaty były tak fajne… Wiedza wlatuje sama i aż się chce uczestniczyć w każdym zaplanowanym punkcie programu ;) Fantastyczni ludzie, ciekawe wzbogacające zajęcia, nowe horyzonty, a przede wszystkim niesamowite wspomnienia. Okolica urocza zwłaszcza w zimowej scenerii. Z przyjemnością wrócę do Perkoza na drugą część szkolenia skarbników już w kwietniu…
  Do zobaczenia!

 5. komendantka pisze:

  Perkoz czeka na was już nie moge się doczekac kwietnia spedzę tam 9 dni czy ktoś jedzie ze mną ( na razie 170/gdz)

 6. zocha pisze:

  ja tez chce:)!!! ale pewnie znow nie dostane urlopu….:( eh … ale wam zazdroszcze.ale jak bedziecie jechali nastepnym razem do kina lub teatru to ja tez poprosze… buziaki

 7. Maciej pisze:

  Mam takie małe pytanie: dlaczego na stronie hufca głowieńskiego nie ma nic na temat XXXV Rajdu Arsenał? Ani o patrolu który wyrusza po zwycięstwo? Przecież istnieje cała strona poświęcona owemu rajdowi stworzona przeaz nasz patrol. Adres strony to: http://www.glowno.dajeslowo.zhp.pl lub http://www.rajdarsenal.prv.pl. Zapraszam do wzięcia udziału na forum!

 8. albert w pisze:

  dlaczego jeszcze ten patrol nie dAŁ ZNAKU ŻYCIA , PRZYNAJMNIEJ NA STRONIE OCZEKUJE NA KONTAKT