Strasbourg zdobyty!

Jesteśmy juz w domu – Strasbourg zdobyty. Ten wyjazd to jak najpiekniejszy sen – MARZENIA SIĘ SPEŁNAJĄ!!!
Serdecznie dziękujemy za taki piękny, pełen przeżyć i wzruszeń wyjazd. Pan poseł Bogdan Golik, który podarował 36 młodym osobom pobyt w Parlamencie i pobyt w Europa Parku jest fantastycznym człowiekiem, który stawia na młodych Polaków, na których Europa czeka. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Postaramy się wrzucić kilka fotek, zapraszamy na stronę europapark.
A jak wygladały uciechy w Europaparku? Krotki film z jazdy na silver-star.
Druhno Iwono, dziękujemy za wspaniały wyjazd i moc niezapomnianych przeżyć.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Strasbourg zdobyty!

  1. karolcia pisze:

    Fantastyczny wyjazd! Od początku bardzo emocjonujący:) Choć najwięcej adrenaliny dostarczył EUROPA PARK, to Europarlament, hotel i śpiewanie na Koloseum również wspominam z łezką w oku… Dziękuję za to co przeżyłam i zobaczyłam!!!

  2. Olci@ pisze:

    Było wspaniale!!! Aż brak mi słów żeby napisać coś więcej! Okazuje się,że są jednak jeszcze ludzie, którzy dają siebie innym… DZIĘKUJĘ!!! :*

  3. Gosia pisze:

    Było BOSKO!!!!!!!!!