19 lipiec Jarosławiec nie może Ciebie zabraknąć!

Akcja Przebojowe Lato – Bijemy rekordy z siłą muzyki to jedna z największych imprez plenerowych w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Rozpocznie się 28 czerwca w Słupsku i odwiedzi 20 miast w Polsce. Podczas imprez w każdym mieście, będą ustanawiane inne rekordy. Organizatorzy akcji przygotowali „miasteczko” pełne atrakcji, liczne konkursy oraz występy gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Najważniejszym punktem programu, odróżniającym imprezy w poszczególnych miastach, będzie ustanawianie rekordów. W Słupsku, podczas imprezy otwierającej trasę, przygotowano „NAJowe niebo” – rekord na największą liczbę balonów na niebie, zaś w Kołobrzegu odbędzie się rekordowe KARAOKE nad morzem – „Śpiewać razem każdy może”.
- Ustanawianie rekordów to swoisty nowy turniej miast. Wszyscy mieszkańcy, którzy chcieliby dodać chwały swojemu rodzinnemu miastu będą mieli ku temu idealną okazję. W każdym mieście planujemy bicie innego rekordu, np. na największą liczbę osób w strojach plażowych lub tańczących słynny PAPAJA DANCE. – mówi Iwona Karpiuk, organizatorka akcji. – Pragniemy, aby ta wspólna inicjatywa łączyła lokalne społeczności i pozwoliła im na wykorzystanie swojego potencjału i siły, ale również dostarczyła mnóstwo zabawy i wrażenia, które będą długo wspominane.
Na stoisku Tygodnika NAJ profesjonalni fotografowie wykonają zdjęcie każdej osobie, która zechce pojawić się na pamiątkowej okładce. Tradycyjnie, jak co roku, chętni będą mogli zobaczyć swoją przyszłość w kartach wróżek. Amatorzy śpiewania, którzy odwiedzą muzyczne stoisko Radia ZET, będą mieli szansę wziąć udział w KARAOKE i zaśpiewać największe przeboje. Na wszystkich uczestników imprez będzie czekał Wielki Kulinarny TIR z kulinarnymi przebojami lata.
Podczas występów zagrają gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej: KOMBII, Paweł Kukiz i Piersi, MANAAM, Tomek Makowiecki, September, Blue Cafe, Papa D., Golec u Orkiestra, Sumptuastic, Stachursky, Goya, Łukasz Zagrobelny. Prowadzącymi będą Rafał Bryndal, Marek Starybrat i Jarek Budnik – prezenterzy Radia ZET oraz Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer – twarze telewizji Polsat.

19 lipca 08 Jarosławiec (Plac przy ul. Bałtyckiej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.