Pomoc dla Piotra!!!

pomoc-dla-tomka.jpg www.pomoc-dla-piotra.pl zapraszamy na stronkę!!! Kochani.Organizujemy się by pomóc finansowo istocie w potrzebie.Termin naszego walnego zebrania13 lipca w Łodzi ul Wodna 34 wystąpią między innymi Zakaz , Messi, Pędziwiatry oraz odbywać się będą różne niespodzianki . Nasz cel to 30 000 na zakup leku . Akcję koordynuje …boski Rafał Lewandowski i On odpowiada na Wasze pytania. Szczodrość się opłaca. To czy jesteśmy bogaci teraz jest zależne tylko i wyłącznie od tego jak byliśmy szczodrzy kiedyś. Karmapa Czienno. Poprosimy o podanie tej informacji dalej w przestrzeń..Środek wakacji w mieście nie musi być nudny!!!

Piotr Szkop-Zakaz Wyprzedzania

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.