Tropikalna Wyspa czeka na was …

Tropical Island

Koniecznie musisz sie z nami wybrać na niesamowity weekend na Tropical Islands 12-14 GRUDNIA – MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA

TEL 604273466

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Tropikalna Wyspa czeka na was …

  1. Kiel :) pisze:

    a o której planowany jest wyjazd?

  2. Ala Materka pisze:

    Witaj Iwonko
    Mam ogromną prośbę o zarezerwowanie 14 miejsc do Tropical Islands na 12-14 grudnia 2008. Wpłaty dokonam jak tylko napiszesz mi konto bankowe albo jeśli chcesz to przywieziemy Ci gotówkę do domku. Mam nadzieję, że jeszcze masz dla nas tyle miejsc bo nie załapaliśmy się na ten pierwszy wyjazd i bardzo nam zależy na tym. Jak tylko wrócisz z Wilna to do mnie zadzwoń. Pozdrawiam Ala Materka