Jarosławiec 2012 – pierwsze dni

Pomimo, iż Jarosławiec przywitał nas z samego rana burzami, deszczem i gęstą mgłą, co towarzyszyło nam przez cały pierwszy dzień (akurat zakwaterowanie!), to dzisiaj pogoda zrobiła nam ogromną niespodziankę. Wstaliśmy dość późno – w końcu jest niedziela – a do namiotu wpadały już pierwsze promienie słoneczne. Nie myśląc a dużo zaraz po śniadaniu ruszyliśmy na plażę. Słoneczko, żółty piasek, morze …
Dzisiaj też odbył się coroczny »Bieg po plaży«, w którym udział bierze ponad 600 biegaczy z całej Polski. Do pokonania mają 11 km, my przebiegliśmy wraz z nimi tylko kilkaset metrów dopingując ich ogromnymi brawami i harcerskimi okrzykami!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zdjęcia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.