Centrum Nauki Kopernik

Przedświąteczną niedzielę zuchy, harcerze, dzieci z Harcerskiej Świetlicy Środowiskowej działającej przy SP nr 2 oraz zaprzyjaźnione rodziny wzięły udział w edukacyjnej wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Zobaczyliśmy ponad 450 eksponatów w sześciu tematycznych galeriach oraz Teatr Robotyczny. Poznaliśmy zaawansowane technologie i multimedia, ale też proste rozwiązania, często oparte na wynalazkach sprzed wielu lat. Sprawdziliśmy jakie są możliwości ludzkiego organizmu.
Szukaliśmy odpowiedzi czy można wpływać na otaczający świat. Graliśmy na laserowej harfie oraz sprawdziliśmy, czy wygodniej leży się na piłkach, czy na gwoździach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.