Hufiec Głowno-chrońmy dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą!13-15 .06.2014

Hufiec Głowno po raz kolejny włącza się do ogólnopolskiego programu profilaktyki Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”. W dniach 13-15 czerwca br. spotkamy się aby pokazać ,że można żyć bez uzależnień i wspaniale przy tym się bawić.PROGRAM:
13.06. godz.10.15-Happening organizowany przez Gminną Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych kolorowy korowód młodzieży wyruszy na Plac Wolności w Głownie. Rytm „Wolnych serc”. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne.
14-15 biwak Hufca- kurs pierwszej pomocy,bieg harcerza, ognisko ,Nocne przygody,Rajd rowerowy,Żeglarska przygoda- oby czasu wystarczyło.
Tak aby twoje Serce było silne i pomocne innym.Możemy różnić się od siebie, ale potrafimy działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą. – każdy na miarę swoich możliwości – razem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.