Rekiny futbolu- I miejsce!!!

ZUCHY z drużyny  1 GGW Pogromcy Mórz – Głowieńska Gromada Wodna w finale Rekiny Futbolu organizowanego przez Chorągiew Mazowiecka ZHP w Mława wygrywają 6:0 i zwyciężają turniej, nie tracąc żadnej bramki w 6 meczach. Dodatkowo zdobyliśmy dwie nagrody indywidualne: Filip otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika a Jagoda wygrała nocny turniej TURBOREKIN, w którym brało udział ponad 20 osób.W sobotę wygrali wszystkie mecze strzelając 22 gole nie tracąc żadnego. Pokonali między innymi gromadę Wilczki z Mławy i Wesołe Słoneczka z Makowa Mazowieckiego. Skład zwycięskiej drużyny Hubert Dałek, Bruno Jezierski, Jagoda Karwacka, Filip Karwacki, Norbert Walczak, Juliusz Winciorski, Oliwier Winciorski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.