Święto Chorągwi Łódzkiej 13-15 września 2013

„Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie…”  (Ralph Waldo Emerson)

Zuch, instruktor, kronikarz, chorąży czy może komendant hufca? W ZHP od lat 15 a może pierwszy raz na biwaku? W mundurze, w koszulce drużyny; z miasta a może ze wsi; kobieta,  mężczyzna; ochotniczka i ćwik. Wszystkich ich połączył jeden duch – harcerstwo. We wspólnym kręgu nie ma różnic, nie ma podziałów i nie ma waśni… Jest tylko piękno –
harcerskiej służby, braterstwa i pracy nad sobą.
W piątkowy wieczór wspólnie rozbudzimy w sobie harcerskiego ducha, tak aby towarzyszył
nam przez całe Święto Chorągwi.  Zapraszamy Was na uroczyste otwarcie – pełne światła, muzyki, refleksji i nadziei. Niezwykłe widowisko przygotowane przez całkiem zwyczajnych ludzi. O wspaniałych czynach, podejmowanych wyzwaniach i odkrywaniu samego siebie. O Was dla Was.
Czy jesteście gotowi na zmierzenie się z prawdą? Potrzebne będą bystre oczy i otwarte serce.  Dla tych którzy mają chrapkę na pamiątki – sprawne ręce i refleks ;)
Po uroczystym rozpoczęciu otwarte zostanie niesamowite i niepowtarzalne Kino Polowe! Czy oglądaliście kiedyś film pod niebem pełnym gwiazd, czując ciepły powiew wiatru, w gronie setek przyjaciół? Nie? Może warto zatem spróbować? :)

Wszystkich chętnych zapraszamy na Święto oraz odwiedzenie strony imprezy: http://lodzka.zhp.pl/swieto-2013-glowna

Zapisy na Święto u druhny Kasia Krawczyk :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.