Dzień Myśli Braterskiej

Dzień Myśli Braterskiej 2020- od piątku harcerze #hufiecgłowno rozsiewali przyjaźń .W sobotę 22.02.2020 drużyna kadrowa przygotowała wielką grę  po mieście , drużyny zostały wymieszane tak aby w każdym zastępie znaleźli się członkowie wszystkich pionów od zucha do wędrownika. Zwyciężył zastęp Benity. Po kilku godzinach każdy chętnie posilił się słodkim pączusiem z herbatką. Od 17 w harcówce rozpoczął się kominek, naktórym podziękowaliśmy drużynowym i  nowej kadrze hufca. Zabawy, pląsy i gawęda o braterstwie łączyła naszą rodzinę harcerską. Najstarsi spędzili noc w harcówce na wspólnym kadrowym biwaku. Obchody #DMB2020 trwały już od piątku, gdzie w szkole sp2 i sp3 w Głownie na długich przerwach zachęcali do wspólnej zabawy,w szkole w Dmosinie zuchy wybrały się z życzeniami do p.dyrektor.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.